Emerpress
Nawigator kierowcy zawodowego - podręcznik dla ośrodków korzytsajacych z e-learninguPodręcznik dla kierowców szkolących się w ramach kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego Kompleksowe źródło informacji
Zawiera treści równoważne z podręcznikami Nawigator Ton I , II, III 

KOMPLEKSOWO i AKTUALNIE!

ISBN:  978-83-62839-01-8

Format B5 Stron 292


Nawigator Kierowcy Zawodowego Tom 1 - Wiedza Ogólna. Przewóz Osób

 
Prezentuje wymagania ogólne związane z zawodem kierowcy. Pozycja przybliża zasady wykonywania przewozów oraz wiedzę niezbędną dla kierowcy oraz zarządzającego transportem.

Punktem ciężkości są informacje ogólne związane z prawem, umowami międzynarodowymi, spedycją logistyką oraz przepisami w zakresie wyposażenia technicznego. oraz problematyka przewozu osób. 
W książce przedstawione są w niem także nowe regulacje, które wejdą w życie od 4 grudnia 2011 r!
Doskonały podręcznik nie tylko dla kierowców przygotowujących się do wykonywania zawodu w ramach kwalifikacji wstępnej lecz także dla osób uczestniczących w szkoleniach okresowych.
 
Nawigator Kierowcy Zawodowego Tom 2 - Czas pracy

Wydawnictwo poświęcone problematyce czasu pracy kierowcy. Ma na celu przekazanie nie tylko teorii ale przede wszystkim praktycznych wskazówek dla kierowców, zarządzających transportem i służb kontrolnych w zakresie czasu pracy kierowców. W książce zawarto wszystko, co jest potrzebne kierowcy oraz osobie kontrolującej, by dobrze i prawidłowo stosować i rozliczać normy czasu pracy kierowców. W sposób praktyczny, poparty rysunkami i wykresami, zaprezentowano nie tylko najważniejsze zasady wykonywania pracy przez kierowców ale także i sposoby postępowania, gdy nie jest możliwym dostosowanie się do obowiązujących norm. Przykłady obejmują rejestrację czasu pracy przy tachografu analogowego i cyfrowego.

Nawigator Kierowcy Zawodowego Tom 3 - Przewóz Rzeczy

Wydawnictwo jest podsumowaniem wiedzy, którą każdy kierujący powinien posiadać w zakresie przewozu rzeczy.

W jednym miejscu zgromadzono wszystkie informacje związane z ładunkami, które mogą pojawić się w codziennej praktyce kierowcy. W części poświęconej mocowaniu ładunków zestawiono pomocne tablice przeliczeniowe, wzory oraz wskazówki zakresie przewozu 18 najczęściej przewożonych ładunków. Książka została pomyślana jako pomocy podręcznik kierowcy oraz osób uczestniczących w szkoleniach związanych z nabywaniem lub uzupełnianiem uprawnień kierowcy.

nawigator Kierowcy Zawodowego Tom 4 - Ograniczenia przewozu w poszczególnych państwach

Pozycja jest próbą zapewnienia polskim kierowcom pomocy w codziennej praktyce przewozowej. Na wydawnictwo składają się dwie części. Pierwszą jest to praktyczny słownik polsko – niemiecki, a w zasadzie mini-rozmówki, które powstały w wyniku obserwacji tego co mówią kierowcy i kontrolerzy podczas kontroli drogowej.

Książka zawiera nie tylko pytania, lecz również odpowiedzi … z podaną podstawą prawną.

Część druga to informacje o praktyce przewozowej w 26 państwach.

Polityka Cookies